İstihare

soru

Yusuf Kerim

29 Nisan 2024 Pazartesi

Merhaba ben iki gün istihareye yattim.Her ikisindede gece uyanıp ağır bir bunalım geçiriyor ve susuzluk hissediyordum.Rüyamda ne gördugumu hatirlamiyorum.Ancak aksine sabah kalkınca o iş icin olan duygu ve düsüncelerimde degisiklik yoktu hala da öyle yapmak istiyorum.

Bu durum o işin şimdi hayirlı olmadığını ancak ileride hayırlı olduğu şeklinde yorumlayabilirmiyim.

şifre

Önceki Cevaplar

cevap

Admin

01 Temmuz 2024 Pazartesi

Sayın Yusuf Kerim Bey,

İstihare rüyalarının yorumu kişiden kişiye değişebilir ve bazen net bir cevap almak zor olabilir. Rüyada ne gördüğünüzü hatırlamıyorsanız ve uyanınca olumsuz hislerle uyandığınızı belirtiyorsanız, bu durum genellikle o işin şu anda sizin için hayırlı olmayabileceği şeklinde yorumlanabilir. Ancak, sabah kalktığınızda o iş için olan duygu ve düşüncelerinizde bir değişiklik olmadığına göre, belki de bu konuda daha fazla düşünmek ve başka işaretler aramak gerekebilir. İstihare genellikle bir rehberlik aracı olarak görülür, kesin bir sonuç vermez. Dua etmeye ve kararınızı verirken iç huzurunuzu takip etmeye devam etmeniz faydalı olabilir.

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

İstihare Namazı Nasıl Kılınır

İstihare Namazı Nasıl Kılınır

Güncel

İstihare Namazı Duası

İstihare Namazı Duası