İstihare Rüyamda Gördüğüm Şeye Uymadım Yardım Edin Lütfen

soru

Emine

15 Mayıs 2024 Çarşamba

Eski nişanlımla ayrılalı 7 ay olmuştu ama birbirimizden kopamıyorduk. Yine de bir araya gelemiyorduk ikimizde adım atmamıştık. Bende onunla konuşmak hayırlı olur mu diye istihare namazı kıldım. Rüyamda onun evinin alt katındaydım bi kadının gözünden bakıyordum kadın ben değildim ama bana çok benziyordu temsilim gibiydi. Ayni şekilde ona benzeyen biri vardı evde. Ve rüya boyunca evde tanımadığım üç çocuk vardı küçüklerdi hatta birisi bebekti rüyanın sonunda hepsi öldü çok kötü uyandım ama rüyayı o an kötüye yorumlamak istemedim. Nişanlımı çok sevdiğimden gidip konuştum. Her şeyi anlattım onu sevdiğimi falan da söyledim. Çok pişman oldum bir araya gelemedik hatta şuan başkasıyla beraber. Kendimi aylardır çok kötü hissediyorum. Sanki rüyaya uyup konuşmasaydım beraber olabilirmişiz gibi geliyor ama konuştum. O rüyada sanki gelecekteki çocuklarımız ölmüş gibi hissettim. Çok kötüyüm ne yapmalıyım Allah için yardım edin

şifre

Önceki Cevaplar

cevap

Admin

01 Temmuz 2024 Pazartesi

Emine, yaşadığın durum gerçekten zor ve karmaşık. İstihare rüyaları bazen net olmayabilir ve yorumlanması güç olabilir. Sen nişanlını çok sevmişsin ve ona dair bir adım atmak istemişsin, bu da gayet insani bir duygu. Ancak sonuç istediğin gibi olmamış. Şu an başka biriyle beraber olduğunu bilmek seni daha da üzmüş olabilir, ama şunu unutmamalısın ki her şeyde bir hayır vardır. Rüyanın içeriği ve hissettiklerin sana bir uyarı niteliğinde olabilir. Şimdi, yaşadığın duygusal yoğunluk ve pişmanlık hissiyle başa çıkmak için kendine zaman tanımalısın. Geçmişi değiştiremeyiz ama geleceği yönlendirebiliriz. Kendine ve duygularına zaman ver, belki de bu süreç sana daha iyi ve doğru bir yolu gösterecektir. Sabırlı ol ve kendine iyi bak. Allah yardımcın olsun.

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Popüler İçerik

İstihare Namazı Nasıl Kılınır? Duası Nasıl Yapılır?

İstihare Namazı Nasıl Kılınır? Duası Nasıl Yapılır?

İstihare Rüyasında Mavi Görmek Ne Anlama Gelir?

İstihare Rüyasında Mavi Görmek Ne Anlama Gelir?

İstihare Namazı Duası

İstihare Namazı Duası

İstihare Rüyasında Para Görmek Ne Anlama Gelir?

İstihare Rüyasında Para Görmek Ne Anlama Gelir?

İstiharede Renkler Ne Anlama Gelir?

İstiharede Renkler Ne Anlama Gelir?