Lütfen Yardımcı Olun Arkadaşlar

soru

yasin

16 Mayıs 2024 Perşembe

İki iş arasında kaldım ve istihare namazı kılıp uykuya daldım. Şu an çalıştığım işle ilgili rüya gördüm, karanlıkta işe gitmeye çalışıyordum ve bir balıkçı gördüm balık almak istedim fakat balıkları kurumuştu ve ufak olanlarda pahalı geldiği için almadım ve işe gitmek istemediğimi hissettim. sonra uyandım. Ancak diğer bulduğum iş hakkında bir şey görmedim. yorumlayabilecekmisiniz? Şu anki işim sanırım hayırlı gibi görünmüyor.

şifre

Önceki Cevaplar

cevap

Admin

01 Temmuz 2024 Pazartesi

Yasin bey, rüyanızın genel yorumu, şu anki işinizle ilgili memnuniyetsizlik ve belirsizlik hissi taşıdığınızı gösteriyor. Karanlıkta işe gitmeye çalışmanız, mevcut işinizdeki belirsizliği ve zorlukları simgeliyor olabilir. Balıkların kuru ve pahalı olması ise, işinizin size tatmin sağlayamadığını ve beklediğiniz kazancı elde edemediğinizi işaret ediyor. İstihare rüyalarında net bir işaret alınamaması durumunda, kalbinizin size yönlendirdiği hislere göre karar vermek de önemlidir. Mevcut işinizin hayırlı olmadığını düşünüyorsanız, diğer iş fırsatını değerlendirmek daha doğru olabilir.

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

İstihareye Nasıl Yatılır?

İstihareye Nasıl Yatılır?

Güncel

İstiharede Kan Görmek Ne Anlama Gelir?

İstiharede Kan Görmek Ne Anlama Gelir?